Straipsnis
Posted in

Ekologiškas kanapių sėklų aliejus

Šis aliejus gali būti naudojamas tepant tiesiogiai ant odos arba įmaišant į įvairius kremus, odos pienelius, kaukes ar losijonus. Jis gali itin pagerinti plaukų būklę. Plaukai bus sveiki ir žvilgės, jei šis aliejus bus naudojamas reguliariai. Aliejumi drėkinami plaukai nesielektrins.

Ekologiškas kanapių sėklų aliejus

Ar žinojote, kad ekologiškas kanapių sėklų aliejus turi daugybę naudingų savybių ir gali būti naudojamas kulinarijoje ar net puoselėti grožiui? Jame yra gausu baltymų, o jame esančios amino rūgštis prisideda prie geros žmogaus savijautos. Be maistinės vertės, ekologiškas kanapių sėklų aliejus teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sveikatą, padeda kovoti su dermatologinemis ligomis bei gerinti bendrą odos būklę.

Ekologiškas kanapių sėklų aliejus kulinarijoje

Kanapių sėklos tai itin maistingas ir sveikas super maistas. Ekologiškas kanapių sėklų aliejus turi nemažiau naudingų savybių ir yra plačiai naudojamas kulinarijoje. Maistui gaminti, naudojamas šalto spaudimo nerafinuotas kanapių sėklų aliejus. Jis ypatingas tuo, kad daugeliui patiekalų suteikia graikinių riešutų skonį bei turi itin sveikatai naudingą sudėtį. Kanapių sėklų aliejus gali būti naudojamas įvairiems ryžių patiekalams, gaminti padažus, marinatus, humusą, salotas bei kitus patiekalus. Receptų galima atrasti daug ir įvairių. Kanapių sėklų aliejų galima maišyti su kitais maistiniais aliejais, užpilais ar prieskoniai ir taip sukurti įdomių užpilų salotoms. Salotas galima pagardinti ir pačiomis kanapių sėklomis, kuriose yra gausu skaidulu padedančių žmogaus organizmui geriau virškinti maistą. Tik labai svarbu atminti, kad kanapių sėklų aliejaus nerekomenduojama kaitinti aukštose temperatūrose, nes pasikeis jo skonis ir kvapas bei bus prarasta daug maistingųjų medžiagų.

Ekologiškas kanapių sėklų aliejus grožiui

Ekologiškas kanapių sėklų aliejaus yra kupinas omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, todėl jis visame pasaulyje itin populiarus tarp sergančiųjų odos ligomis, arba tarp tų, kurie nori pagerinti bendrą odos būklę. Kanapių sėklų aliejus naudojamas odos priežiūros produktuose dėl jo drėkinamųjų savybių. Tai ypatingai aktualu žiemos sezonu, kai oras tampa sausas, o dėl šalčio oda gali pradėti skirsti.

SHOPPING BAG 0

Login

Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.