Atsiskaitymas

Atsiskaitymus priimame per Opay.lt, stripe.com bei PayPal elektronines sistemas.
Šios sistemos leidžia saugiai ir patogiai naudotis daugybe atsiskaitymo būdų. Naudojantis šia sistema Jums nereikės pačiam(iai) suvedinėti duomenų. Jums tik reikės sekti nuorodas ir atlikti įprastą užsakymo apmokėjimą. Apie jūsų apmokėjimą mes sužinosime iš karto ir imsime vykdyti užsakymą

Siūlomos atsiskaitymų už prekes galimybės:

Saugumas
Atsiskaitymui naudojami tik patikimiausiais pripažinti mokėjimų tarpininkai. Svetainėje taip pat naudojamas SSL (Secure Sockets Layer)
SSL – skaitmeninių raktų rinkinys, diegiamas serveryje. Pagrindinė jo paskirtis – užkoduoti ir atkoduoti informaciją, perduodamą tarp lankytojo ir serverio. Tačiau taip pat SSL sertifikatas patvirtina svetainės tapatybę, nes, norėdamas gauti sertifikatą, svetainės savininkas turi įrodyti savo teisę naudotis domenu ar net patvirtinti įmonės rekvizitus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės privalo:
• likti su visomis etiketėmis;
• būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos;
• nebūti atidaryta, panaudota, turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.

MB „Kanapynas“
į.k. 306099437
LT100015428111


Buveinė (parduotuvės fizinė lokacija)
Verkių 30b, II aukštas, LT 08223, VILNIUS


Registracijos adresas:
Eglių g. 3, Raudonė, LT-74452 Jurbarko r.

SHOPPING BAG 0

Login

Create an account

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.